قیمت چاپ و رایت سی دی و دی وی دی

بروز رسانی در: ۰۲ تیرماه ۱۴۰۳


هزینه رایت سی دی و چاپ لیبل روی سی دی

همراه با سی دی خام و چاپ مستقیم روی CD و رایت سی دی
 
۵۰ تایی۲۰۰ تایی۶۰۰ تایی۱۰۰۰ تایی۴۰۰۰ تایی
سی دی درجه یک۱۴۱۰۰ تومان۱۱۵۰۰ تومان۱۰۴۰۰ تومان۹۹۰۰ تومان۹۵۰۰ تومان
دی وی دی درجه یک۱۴۹۰۰ تومان۱۲۳۰۰ تومان۱۱۲۰۰ تومان۱۰۸۰۰ تومان۱۰۴۰۰ تومان


قیمت چاپ عکس روی سی دی

همراه با سی دی خام و چاپ مستقیم روی CD
 
۵۰ تایی۲۰۰ تایی۶۰۰ تایی۱۰۰۰ تایی۴۰۰۰ تایی
سی دی درجه یک۱۶۷۰۰ تومان۱۳۴۰۰ تومان۱۲۸۰۰ تومان۱۲۱۰۰ تومان۱۱۷۰۰ تومان
دی وی دی درجه یک۱۷۶۰۰ تومان۱۴۳۰۰ تومان۱۳۷۰۰ تومان۱۳۰۰۰ تومان۱۲۶۰۰ تومان

 

برای دیدن قیمت های به روز و آنلاین قیمت چاپ و تکثیر CD و DVD می توانید همیشه به این صفحه مراجعه کنید.

قیمت سی دی خام به صورت عمده و ارزان، با بهترین کیفیت و بصورت تضمینی می باشد و همچنین قیمت رایت سی دی هم منصفانه محاسبه خواهد شد. در صورتی که بخواهید روی سی دی بصورت مستقیم عکس چاپ کنید، قیمت آن در لیست مشخص شده و میتوانید مشاهده بفرمایید.

قیمت چاپ لیبل سی دی بر چه اساسی محاسبه میشود؟

اول: قیمت سی دی و دی وی دی خام

برای انجام چاپ مستقیم روی CD یا DVD باید از سی دی های پرینتیبل یا همان سی دی مخصوص چاپ استفاده کنیم که رنگ اصلی آن سفید رنگ است که این قابلیت را دارد که بتوانیم روی آن هر نوع عکس و طرحی را با بهترین کیفیت چاپ کنیم. برای همین از همیشه از بهترین برندهای موجود در بازار مانند دی وی دی پرینتیبل داپلیکو یا دی وی دی پرینتیبل بینگو و یا سی دی پرینتیبل فینال استفاده میکنیم. این نوع سی دی ها ایرانی درجه یک و یا تایوانی گرید A می باشد که اطلاعات با حداقل سرعت روی سی دی رایت میشود تا در زمانی اجرای آن با سرعت و به راحتی لود شود.

دوم: قیمت جوهر

از آنجایی که دستگاه های چاپ سی دی نیاز به جوهر دارد، باید از بهترین جوهرها مانند VOX یا WWW استفاده کنیم که همه اینها وارداتی هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند و قیمت آنها با نوسانات ارز تغییر خواهد کرد.

سوم: استهلاک دستگاه چاپ سی دی

برای این کار از دستگاه هایی با کیفیت مانند Canon یا Epson که کیفیت و سرعت بالایی دارند استفاده میکنیم و باید همیشه و بطور منظم سرویس این دستگاه ها انجام شود تا خروجی مناسبی داشته باشند. مثلا موتور یا کریج یا سنسورهای آن باید تعویض یا تعمیر شود.

چهارم: نیروی انسانی متخصص

انجام چاپ سی دی باید توسط شخصی انجام شود که تجریه مناسبی در این زمینه داشته باشد و با دقت و حوصله این کار را انجام دهد و میزان حقوق کارمند برای محاسبه قیمت چاپ سی دی قابل توجه می باشد.

انجام چاپ عکس روی سی دی چند روز طول می کشد؟

بطور معمول روزانه ۵۰۰۰ عدد چاپ سی دی انجام میشود و اگه تعداد سفارش شما تا ۵۰۰ عدد باشد، یک روزه تحویل میشود ولی اگه بیشتر باشد ممکن است ۲ یا ۳ روزه آماده شود. همچنین در صورتی که لازم باشد اطلاعات داخل سی دی رایت شود، معمولا همین زمان کافی است ولی شاید یک روز به آن اضافه شود. البته در صورتی که بخواهید کار فوری انجام شود، می توانیم کمتر از یک روز و در چند ساعت آن را تحویل دهیم. با این حال اگر بخواهید بصورت دقیق از زمان تحویل سفارش تان مطلع شوید از قسمت تماس با ما استفاده نمایید.

آیا برای کیفیت چاپ و رایت سی دی ضمانتی وجود دارد؟

برای این کار ابتدا رایت سی دی با سرعت پایین انجام میشود و در صورتی که رایت بصورت ناقص انجام شود، دستگاه داپلیکیتور پیغام خطا می دهد و اپراتور متوجه شده و آن را تعویض میکند. ضمنا پس از رایت سی دی، بصورت فیزیکی هر عدد سی دی جداگانه از نظر ظاهری بررسی می شود تا در صورت خرابی تعویض شود. در زمان چاپ سی دی هم دستگاه را در بهترین وضعیت قرار میدهیم تا تصاویر با کیفیت چاپ شود و در صورتی که دستگاه ایرادی داشته باشد، سریعا برطرف خواهد شد.

همچنین پس از تحویل کار به مشتری عزیز، در صورتی عدم رضایت به هر دلیل بطور دقیق موضوع بررسی خواهد شد و در صورت نیاز دوباره تکرار خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *