قیمت چاپ و رایت سی دی

قیمت چاپ و رایت سی دی و دی وی دی

بروز رسانی در: ۰۳ مهر ۱۴۰۲


هزینه رایت سی دی و چاپ لیبل روی سی دی

همراه با سی دی خام و چاپ مستقیم روی CD و رایت سی دی
 
۵۰ تایی۲۰۰ تایی۶۰۰ تایی۱۰۰۰ تایی۴۰۰۰ تایی
سی دی درجه یک۱۲۲۰۰ تومان۱۰۷۰۰ تومان۱۰۲۰۰ تومان۹۷۰۰ تومان۹۳۰۰ تومان
دی وی دی درجه یک۱۲۲۰۰ تومان۱۰۷۰۰ تومان۱۰۲۰۰ تومان۹۷۰۰ تومان۹۳۰۰ تومان


قیمت چاپ عکس روی سی دی

همراه با سی دی خام و چاپ مستقیم روی CD
 
۵۰ تایی۲۰۰ تایی۶۰۰ تایی۱۰۰۰ تایی۴۰۰۰ تایی
سی دی درجه یک۱۰۸۰۰ تومان۹۸۰۰ تومان۸۸۰۰ تومان۸۳۰۰ تومان۷۹۰۰ تومان
دی وی دی درجه یک۱۰۸۰۰ تومان۹۸۰۰ تومان۸۸۰۰ تومان۸۳۰۰ تومان۷۹۰۰ تومان

 

برای دیدن قیمت های به روز و آنلاین قیمت چاپ و تکثیر CD و DVD می توانید همیشه به این صفحه مراجعه کنید.

قیمت سی دی خام به صورت عمده و ارزان، با بهترین کیفیت و بصورت تضمینی می باشد و همچنین قیمت رایت سی دی هم منصفانه محاسبه خواهد شد. در صورتی که بخواهید روی سی دی بصورت مستقیم عکس چاپ کنید، قیمت آن در لیست مشخص شده و میتوانید مشاهده بفرمایید.

قیمت چاپ لیبل سی دی بر چه اساسی محاسبه میشود؟

اول: قیمت سی دی و دی وی دی خام

برای انجام چاپ مستقیم روی CD یا DVD باید از سی دی های پرینتیبل یا همان سی دی مخصوص چاپ استفاده کنیم که رنگ اصلی آن سفید رنگ است که این قابلیت را دارد که بتوانیم روی آن هر نوع عکس و طرحی را با بهترین کیفیت چاپ کنیم. برای همین از همیشه از بهترین برندهای موجود در بازار مانند دی وی دی پرینتیبل داپلیکو یا دی وی دی پرینتیبل بینگو و یا سی دی پرینتیبل فینال استفاده میکنیم. این نوع سی دی ها ایرانی درجه یک و یا تایوانی گرید A می باشد که اطلاعات با حداقل سرعت روی سی دی رایت میشود تا در زمانی اجرای آن با سرعت و به راحتی لود شود.

دوم: قیمت جوهر

از آنجایی که دستگاه های چاپ سی دی نیاز به جوهر دارد، باید از بهترین جوهرها مانند VOX یا WWW استفاده کنیم که همه اینها وارداتی هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند و قیمت آنها با نوسانات ارز تغییر خواهد کرد.

سوم: استهلاک دستگاه چاپ سی دی

برای این کار از دستگاه هایی با کیفیت مانند Canon یا Epson که کیفیت و سرعت بالایی دارند استفاده میکنیم و باید همیشه و بطور منظم سرویس این دستگاه ها انجام شود تا خروجی مناسبی داشته باشند. مثلا موتور یا کریج یا سنسورهای آن باید تعویض یا تعمیر شود.

چهارم: نیروی انسانی متخصص

انجام چاپ سی دی باید توسط شخصی انجام شود که تجریه مناسبی در این زمینه داشته باشد و با دقت و حوصله این کار را انجام دهد و میزان حقوق کارمند برای محاسبه قیمت چاپ سی دی قابل توجه می باشد.

انجام چاپ عکس روی سی دی چند روز طول می کشد؟

بطور معمول روزانه ۵۰۰۰ عدد چاپ سی دی انجام میشود و اگه تعداد سفارش شما تا ۵۰۰ عدد باشد، یک روزه تحویل میشود ولی اگه بیشتر باشد ممکن است ۲ یا ۳ روزه آماده شود. همچنین در صورتی که لازم باشد اطلاعات داخل سی دی رایت شود، معمولا همین زمان کافی است ولی شاید یک روز به آن اضافه شود. البته در صورتی که بخواهید کار فوری انجام شود، می توانیم کمتر از یک روز و در چند ساعت آن را تحویل دهیم. با این حال اگر بخواهید بصورت دقیق از زمان تحویل سفارش تان مطلع شوید از قسمت تماس با ما استفاده نمایید.

آیا برای کیفیت چاپ و رایت سی دی ضمانتی وجود دارد؟

برای این کار ابتدا رایت سی دی با سرعت پایین انجام میشود و در صورتی که رایت بصورت ناقص انجام شود، دستگاه داپلیکیتور پیغام خطا می دهد و اپراتور متوجه شده و آن را تعویض میکند. ضمنا پس از رایت سی دی، بصورت فیزیکی هر عدد سی دی جداگانه از نظر ظاهری بررسی می شود تا در صورت خرابی تعویض شود. در زمان چاپ سی دی هم دستگاه را در بهترین وضعیت قرار میدهیم تا تصاویر با کیفیت چاپ شود و در صورتی که دستگاه ایرادی داشته باشد، سریعا برطرف خواهد شد.

همچنین پس از تحویل کار به مشتری عزیز، در صورتی عدم رضایت به هر دلیل بطور دقیق موضوع بررسی خواهد شد و در صورت نیاز دوباره تکرار خواهد شد.

قفل گذاری

انواع قفل گذاری

کسانی که در زمینه ساخت محتوای آموزشی فعالیت دارند، بزرگترین دغدغه آنها قفل گذاری روی فیلم آموزشی، قفل گذاری روی فایل صوتی و قفل گذاری روی PDF می‌باشد.

قفل گذاری روی سی دی، قفل گذاری روی دی وی دی، قفل فعالسازی فایل

قفل ضد کپی دی وی دی

مخفی کردن فیلم های ویدئویی از دسترس کاربر

فایل‌های ویدئویی که معمولا با فرمت MP4 هستند، طی چندین مرحله کدنویسی و قفل گذاری، بصورت فایل EXE می‌شود و کاربر نمی‌تواند اصل فایل‌های ویدئویی که داخل CD و یا DVD می‌باشد را ببیند که بخواهد آن را در هارد‌دیسک خود کپی نماید و فقط می‌تواند فیلم‌ها را در پلیر اجرا و پخش نماید.

مخفی کردن فایل‌های PDF و غیرفعال‌کردن دستور ذخیره‌کردن و پرینت‌گرفتن

بعد از قفل گذاری، فایل های PDF را می‌توان بصورت تکی و یا گروهی در قالب فایل EXE اجرا کرد و اصل فایل‌ها از دسترس کاربر خارج می‌شود و در محیطی شبیه به Adobe Reader اجرا می‌شود که گزینه ذخیره‌کردن و دستور پرینت‌گرفتن غیرفعال می‌شود و تنها می‌توان متون را مطالعه کرد.

مخفی‌کردن فایل‌های صوتی از دسترس کاربر

پس از مرحله قفل گذاری، فایل‌های صوتی که معمولا فرمت MP3 هستند، را می‌توان بصورت یک دسته و در قالب فایل EXE اجرا کرد و اصل فایل‌ها از دسترس کاربر خارج می‌شود و امکان کپی‌کردن آن غیرفعال می‌شود.

جلوگیری از کپی‌شدن فایل‌های CD و DVD توسط نرم‌افزارهای قفل‌شکن و ایمیج‌گرفتن

در صورتی که برای جلوگیری از کپی‌کردن فایل‌های صوتی و تصویری و PDF از قفل ضدکپی دی وی دی استفاده نمایید، در مقابل انواع نرم‌افزارهای قفل‌شکن مانند Clone CD یا Alcohol و غیره و حتی کپی‌کردن بر روی انواع هارد‌دیسک مقاوم خواهد بود.

امکان اجرای DVD قفل گذاری شده در دستگاه دی وی دی پلیر خانگی و تلویزیون​

در صورتی که فرمت فیلم‌های ویدئویی شما Video DVD باشد، می‌توان به سادگی دی وی دی قفل‌گذاری شده را با دستگاه دی وی دی پلیر خانگی و روی تلویزیون اجرا کنید. توجه داشته باشید که فایل‌های تصویری در این نوع قفل گذاری نیز امنیت بالایی خواهند داشت.

اجرای راحت قفل CD و DVD بدون نیاز به نصب هرگونه پیش‌نیاز

در بعضی از انواع قفل گذاری روی سی دی، قبل از استفاده کاربر از لوح فشرده‌ای که قفل بر روی آن نصب شده است، نیازمند این می‌باشد که یک نرم‌افزار پیش‌نیاز را بر روی سیستم خود نصب کند تا آن لوح فشرده قابل استفاده شود. اما در این نوع قفل گذاری که در مجموعه چاپ سی دی انجام می‌شود نیازی به آن ندارد و سی دی و یا دی وی دی به راحتی قابل اجرا می‌باشد. در عین حال از امنیت بسیار بالایی در مقابل کپی‌برداری از آن برخوردار است.

تکثیر عمده قفل سی دی و دی وی دی با داپلیکیتور و یا تولید استمپری​

یکی از مزایای دیگر قفل ضد کپی دی وی دی این است که برای تکثیر انبوه سی دی می‌توان از دستگاه داپلیکیتور استفاده کنید و یا آن را چاپ استمپری سی دی نمایید که پس از تکثیر، کاملا قفل ضد کپی دی وی دی خواهد شد.

قفل فعال سازی دی وی دی

نحوه ی استفاده از قفل فعالسازی​

در این روش فایل‌های قفل گذاری شده را می‌توان به راحتی کپی کرد، اما تا زمانی که کاربر کد فعالسازی را از فروشنده دریافت نکند، نمی‌تواند آن را اجرا نماید.

در صورتی که برای اجرای فایل‌های صوتی، تصویری و یا PDF نیاز باشد که اتوران ساخته شود، فایل نهایی بصورت iso خواهد شد که برای اجرای آن می‌بایست با برنامه‌ای مانند CloneDrive روی فایل iso راست کلیک کرده و گزینه mount را انتخاب کنید. با این کار یک درایو مجازی ساخته می‌شود که می‌توان فایل exe را اجرا کنید.

البته باید بدانید در ویندوز ۱۰ نیازی به نصب برنامه‌ای مانند CloneDrive که برای ساختن درایو مجازی استفاده می‌شود، ندارید و وقتی بر روی فایل iso کلیک می‌کنید، mount مانت می‌شود.

چگونگی راه‌اندازی قفل فعالسازی دی وی دی

زمانی که کاربر می‌خواهد فایل قفل گذاری شده را که به صورت exe می‌باشد اجرا نماید، بر اساس مادربرد کامپیوترش یک کد ایجاد می‌شود.

کاربر یا همان خریدار دی وی دی آموزشی می‌بایست آن کد را برای فروشنده‌ی محتوای آموزشی یا همان پشتیبان ارسال کند و پشتیبان یا فروشنده از طریق نرم‌افزاری که تنها و مخصوص همان دی وی دی ساخته شده و مجموعه چاپ سی‌دی در اختیار ایشان قرار داده، کدی که کاربر برایش ارسال کرده را وارد برنامه نموده و کد فعالسازی را ایجاد می‌کند و آن را برای کاربر یا همان خریدار فایل آموزشی ارسال می‌نماید. کاربر آن کد را وارد نموده و فعالسازی انجام می‌شود.

بنابراین نحوه فعالسازی قفل، بصورت دستی می‌باشد که این خدمت از طرف فروشنده‌ی محصول آموزشی انجام می‌شود.

اجرای دی وی دی قفل گذاری شده فقط بر روی یک کامپیوتر

از مزایای قفل فعالسازی این است که برای کاربر محدودیت ایجاد می‌شود و تنها می‌تواند دی وی دی را در داخل یک کامپیوتر اجرا نماید. بنابراین شخص دیگری غیر از خریدار، نمی‌تواند از فایل‌های آموزشی استفاده نماید.

ذخیره‌کردن اطلاعات خریدار، توسط فروشنده

فروشنده می‌تواند توسط نرم‌افزاری که در اختیار او قرار می‌گیرد، اطلاعاتی از قبیل کد ملی و شماره موبایل و نام خریدار را در نرم‌افزار ذخیره نماید تا در صورتی که اگر کاربری بخواهد برای بار دوم کدفعالسازی را از فروشنده درخواست نماید، فروشنده متوجه شده و از سوء‌استفاده جلوگیری نماید.

امکان قرار دادن قفل فعالسازی بر روی وب سایت شخصی

پس از اینکه بر روی فایل‌ها قفل فعالسازی گذاشتین، برای ارائه آن به کاربر یا خریدار می‌تواند فایل‌ها را بر روی وب‌سایت شخصی خود و یا هر جای دیگری که امکان آپلود‌کردن آن وجود داشته باشد قرار دهید تا کاربر بتواند آن را دانلود نماید و پس از پرداخت هزینه آن به فروشنده، و دریافت کد‌فعالسازی از آن استفاده نماید.

قفل گذاری بر روی فلش مموری

برای قفل گذاری فایل‌های آموزشی بر روی فلش‌مموری، می‌توان از قفل فعالسازی استفاده کرد.

راهنمای طراحی

ابعاد و اندازه طرح لیبل روی سی دی چطوری باشد؟

وقتی که میخواهید سفارش چاپ روی CD یا چاپ DVD را بدهید، شاید اولین سوالی که به ذهن شما برسد، این است که ابعاد و اندازه  طرح روی سی دی باید چقدر باشد و با چه برنامه ای لیبل روی سی دی را طراحی کنیم؟

با برنامه فتوشاپ یک دایره به قطر ۱۱۶ میلیمتر و سوراخ وسط سی دی را به قطر ۲۳ میلیمتر در نظر بگیرید. بعد عکس مورد نظر را به آن اضافه کنید. حالا عنوان اصلی مربوط به محتوای دی وی دی و در صورت لزوم شماره تماس را اضافه کنید.

بعد از آماده شدن، آن را به مجموعه چاپ سی دی بدهید تا آن را مستقیم بر روی CD یا DVD و به تعداد دلخواه شما چاپ نماید. چاپ روی سی دی پرینتیبل و یا دی وی دی پرینتیبل و بصورت مستقیم روی آن چاپ شده و از لیبل سی دی استفاده نمی شود.

نمونه قالب چاپ سی دی

تفاوت چاپ لیبل کاغذی سی دی و چاپ مستقیم بر روی سی دی

سالهاست که چاپ لیبل و چسباندن آن بر روی سی دی منسوخ شده و امروزه از چاپ مستقیم بر روی سی دی استفاده می شود.

۱. لیبل را بعد از چاپ باید روی سی دی بچسبانیم و ممکن است کج چسبیده شود یا حباب زیر آن شکل بگیرد و زمان قرار دادن داخل دی وی دی رایتر داخل آن گیر کند و موجب آسیب رسیدن به آن شود.

۲. کیفیت چاپ مستقیم بر روی سی دی خیلی بهتر از لیبل سی دی است و دیگر ضخامتی بر روی سی دی اضافه نمی کند.

چگونگی طراحی قالب کاور روی سی دی

وقتی میخواهید چاپ سی دی و یا چاپ دی وی دی را داخل قاب دی وی دی پلاستیکی ۱۴ میلیمتری قرار بدهید، باید برای جلد روی قاب یک کاور طراحی کنید و روی کاغذ چاپ کنید تا آن را روی قاب دی وی دی قرار بدهید. این طرح از سه بخش سمت چپ و میانی و سمت راست تشکیل شده است. که سمت چپ طرح روی قاب، و سمت راست طرح پشت قاب می باشد.

نمونه قالب لت کاور قاب دی وی دی

قیمت طراحی کاور سی دی

طراحی کاور سی دی بصورت ساعتی ۱۰۰ هزار تومان محاسبه میشود که معمولا این نوع طراحی بین نیم ساعت تا یک ساعت و بستگی به درخواست مشتری زمان بر خواهد بود.

چاپ و رایت

چاپ مستقیم روی سی‌دی و دی‌وی‌دی

چاپ سی دی بیمارستانی و مراکز تصویربرداری و خدمات‌درمانی

چاپ طرح مراکز تصویربرداری بر روی سی دی یا دی وی دی یکی از خدماتی است که مجموعه چاپ سی دی انجام می‌دهد. می‌بایست تصاویر ام‌آرآی، سی‌تی‌اسکن، رادیوگرافی دیجیتال، سونوگرافی، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی دیجیتال مربوط به هر مریض بصورت جداگانه، داخل CD رایت شود.

بنابراین طرح مربوط به هر بیمارستان یا مرکز درمانی بر روی سی دی با کیفیت و درجه یک با گریدA چاپ می‌شود که در زمان رایت کردن اطلاعات بر روی آن بدون سوخته شدن CD و به راحتی انجام شود و سی دی مربوطه داخل همه نوع کامپیوتر دسکتاپ و یا لب تاپ اجرا خواهد شد.

چاپ دی وی دی فیلم‌های آموزشی

چاپ روی DVD‌های آموزشی یکی از بهترین روش‌هایی است که از نظر اقتصادی بسیار کم هزینه می‌باشد تا بتوان ساعت‌ها آموزش را در اختیار کارآموز قرار دهید. در صورتی که  بخواهید فیلم‌های آموزشی خود را بر روی فلش مموری کپی نمایید و به دست شاگردان خود برسانید، به مراتب باید چند برابر بیشتر هزینه کنید.

چاپ و تکثیر فیلم‌آموزشی معلمان مدارس

این نوع روش برای معلمان مدارس پایه پنجم، پایه ششم، پایه هفتم و غیره مناسب است که می‌خواهند مطالب کلاس درسی خود را فیلمبرداری نموده و با فرمت MP4 و یا Video DVD داخل دی وی دی تکثیر نمایند. یا اینکه فایل‌های PDF یا Power Point مربوط به آموزش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان را تکثیر نمایند. ما در مجموعه چاپ سی‌دی ایده موردنظر شما را طراحی کرده و بصورت مستقیم بر روی دی وی دی چاپ می‌نماییم. در صورت نیاز برای آن اتوران اختصاصی طراحی می‌کنیم و ساعت‌ها فیلم آموزشی شما را با ظاهری شکلیل پیاده‌سازی می‌کنیم و بر روی دی وی دی رایت می‌کنیم.

همچنین دانش‌آموزانی که جهت شرکت در کنکور باید تلاش بیشتری برای یادگیری و تست کنکور داشته باشند، می‌توانند از دی وی دی‌های آموزشی که توسط اساتید مجرب تهیه می‌شود و در مجموعه چاپ سی دی تکثیر می‌شود را تهیه نمایند.

چاپ و رایت فیلم‌آموزشی اساتید دانشگاه

امروزه روش آموزش به دانشجویان دانشگاه به این صورت می‌باشد که اساتید تنها یکبار فیلم‌آموزشی کتاب‌های درسی را تهیه می‌نمایند و بعد آن را در اختیار مجموعه چاپ سی‌دی قرار می‌دهند. سپس ما آنها را با شکل و ظاهری مرتب و با منوبندی بر روی آن قفل‌گذاری نموده و تکثیر می‌نماییم.

چاپ CD تبلیغاتی

برای اینکه بتوان تبلیغات شرکت‌هایی مانند تولیدی را به مشتریان عرضه کنیم، می‌توان از بخش تولید کارخانه‌ی خود فیلم تهیه کنید و آن را روی DVD چاپ و رایت کنید و بدست مشتریان خود برسانید تا با کیفیت و روش تولید شما آشنا شوند.

کسانی که در صنعت کسب و کار فعالیت دارند می‌توانند روش و ایده‌های خود را بصورت فیلم آموزشی تهیه کنند و در اختیار مجموعه ما قرار دهند تا آن را بر روی دی وی دی تکثیر نموده و به تعداد دلخواه شما، در اختیارتان بگذاریم.