چاپ مستقیم روی سی دی و دی وی دی

  • چاپ سی دی بیمارستانی و مراکز تصویربرداری و خدمات درمانی

چاپ طرح مراکز تصویربرداری بر روی سی دی یا دی وی دی یکی از خدماتی است که مجموعه چاپ سی دی انجام می دهد. می بایست تصاویر ام آر آی، سی تی اسکن، رادیوگرافی دیجیتال، سونوگرافی، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی دیجیتال مربوط به هر مریض بصورت جداگانه، داخل CD رایت شود.

بنابراین طرح مربوط به هر بیمارستان یا مرکز درمانی بر روی سی دی با کیفیت و درجه یک با گریدA چاپ میشود که در زمان رایت کردن اطلاعات بر روی آن بدون سوخته شدن CD و به راحتی انجام شود و سی دی مربوطه داخل همه نوع کامپیوتر دسکتاپ و یا لب تاپ اجرا خواهد شد.

  • چاپ دی وی دی فیلم های آموزشی

چاپ روی DVD های آموزشی یکی از بهترین روش هایی است که از نظر اقتصادی بسیار کم هزینه می باشد تا بتوان ساعت ها آموزش را در اختیار کارآموز قرار دهید. در صورتی که اگر بخواهید فیلم های آموزشی خود را بر روی فلش مموری کپی نمایید و به دست شاگردان خود برسانید، به مراتب باید چند برابر بیشتر هزینه کنید.

چاپ و تکثیر فیلم آموزشی معلمان مدارس

این نوع روش برای معلمان مدارس پایه پنجم، پایه ششم، پایه هفتم و غیره مناسب است که می خواهند مطالب کلاس درسی خود را فیلمبرداری نموده و با فرمت MP4 و یا Video DVD داخل دی وی دی تکثیر نمایند. یا اینکه فایلهای PDF یا Power Point مربوط به آموزش کتاب های درسی دانش آموزان را تکثیر نمایند. ما در مجموعه چاپ سی دی ایده مورد نظر شما را طراحی کرده و بصورت مستقیم بر روی دی وی دی چاپ می نماییم. در صورت نیاز برای آن اتوران اختصاصی طراحی میکنیم و ساعت ها فیلم اموزشی شما را با ظاهری شکلیل پیاده سازی میکنیم و بر روی دی وی دی رایت میکنیم.

همچنین دانش آموزانی که جهت شرکت در کنکور باید تلاش بیشتری برای یادگیری و تست کنکور داشته باشند، میتوانند از دی وی دی های آموزشی که توسط اساتید مجرب تهیه میشود و در مجموعه چاپ سی دی تکثیر می شود را تهیه نمایند.

چاپ و رایت فیلم آموزشی اساتید دانشگاه

امروزه روش آموزش به دانشجویان دانشگاه به این صورت می باشد که اساتید تنها یکبار فیلم آموزشی کتابهای درسی را تهیه می نمایند و بعد آن را در اختیار مجموعه چاپ سی دی قرار می دهند. سپس ما آنها را با شکل و ظاهری مرتب و با منوبندی بر روی آن قفل گذاری نموده و تکثیر می نماییم.

  • چاپ CD تبلیغاتی

برای اینکه بتوان تبلیغات شرکت هایی مانند تولیدی را به مشتریان عرضه کنیم، میتوان از بخش تولید کارخانه ی خود فیلم تهیه کنید و آن را روی DVD چاپ و رایت کنید و بدست مشتریان خود برسانید تا با کیفیت و روش تولید شما آشنا شوند.

کسانی که در صنعت کسب و کار فعالیت دارند می توانند روش و ایده های خود را بصورت فیلم آموزشی تهیه کنند و در اختیار مجموعه ما قرار دهند تا آن را بر روی دی وی دی تکثیر نموده و به تعداد دلخواه شما، در اختیارتان بگذاریم.

قیمت چاپ و رایت دیجیتال روی CD و DVD

چاپ + رایت + CD گرید A

تعداد ۵۰ الی ۱۰۰تعداد ۱۰۰ الی ۵۰۰تعداد ۵۰۰ الی ۲۰۰۰تعداد ۲۰۰۰ و بیشتر

چاپ + رایت + DVD پرینکو تایوان

تعداد ۵۰ الی ۱۰۰تعداد ۱۰۰ الی ۵۰۰تعداد ۵۰۰ الی ۲۰۰۰تعداد ۲۰۰۰ و بیشتر