چاپ مستقیم روی سی‌دی و دی‌وی‌دی

چاپ سی دی بیمارستانی و مراکز تصویربرداری و خدمات‌درمانی

چاپ طرح مراکز تصویربرداری بر روی سی دی یا دی وی دی یکی از خدماتی است که مجموعه چاپ سی دی انجام می‌دهد. می‌بایست تصاویر ام‌آرآی، سی‌تی‌اسکن، رادیوگرافی دیجیتال، سونوگرافی، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی دیجیتال مربوط به هر مریض بصورت جداگانه، داخل CD رایت شود.

بنابراین طرح مربوط به هر بیمارستان یا مرکز درمانی بر روی سی دی با کیفیت و درجه یک با گریدA چاپ می‌شود که در زمان رایت کردن اطلاعات بر روی آن بدون سوخته شدن CD و به راحتی انجام شود و سی دی مربوطه داخل همه نوع کامپیوتر دسکتاپ و یا لب تاپ اجرا خواهد شد.

چاپ دی وی دی فیلم‌های آموزشی

چاپ روی DVD‌های آموزشی یکی از بهترین روش‌هایی است که از نظر اقتصادی بسیار کم هزینه می‌باشد تا بتوان ساعت‌ها آموزش را در اختیار کارآموز قرار دهید. در صورتی که  بخواهید فیلم‌های آموزشی خود را بر روی فلش مموری کپی نمایید و به دست شاگردان خود برسانید، به مراتب باید چند برابر بیشتر هزینه کنید.

چاپ و تکثیر فیلم‌آموزشی معلمان مدارس

این نوع روش برای معلمان مدارس پایه پنجم، پایه ششم، پایه هفتم و غیره مناسب است که می‌خواهند مطالب کلاس درسی خود را فیلمبرداری نموده و با فرمت MP4 و یا Video DVD داخل دی وی دی تکثیر نمایند. یا اینکه فایل‌های PDF یا Power Point مربوط به آموزش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان را تکثیر نمایند. ما در مجموعه چاپ سی‌دی ایده موردنظر شما را طراحی کرده و بصورت مستقیم بر روی دی وی دی چاپ می‌نماییم. در صورت نیاز برای آن اتوران اختصاصی طراحی می‌کنیم و ساعت‌ها فیلم آموزشی شما را با ظاهری شکلیل پیاده‌سازی می‌کنیم و بر روی دی وی دی رایت می‌کنیم.

همچنین دانش‌آموزانی که جهت شرکت در کنکور باید تلاش بیشتری برای یادگیری و تست کنکور داشته باشند، می‌توانند از دی وی دی‌های آموزشی که توسط اساتید مجرب تهیه می‌شود و در مجموعه چاپ سی دی تکثیر می‌شود را تهیه نمایند.

چاپ و رایت فیلم‌آموزشی اساتید دانشگاه

امروزه روش آموزش به دانشجویان دانشگاه به این صورت می‌باشد که اساتید تنها یکبار فیلم‌آموزشی کتاب‌های درسی را تهیه می‌نمایند و بعد آن را در اختیار مجموعه چاپ سی‌دی قرار می‌دهند. سپس ما آنها را با شکل و ظاهری مرتب و با منوبندی بر روی آن قفل‌گذاری نموده و تکثیر می‌نماییم.

چاپ CD تبلیغاتی

برای اینکه بتوان تبلیغات شرکت‌هایی مانند تولیدی را به مشتریان عرضه کنیم، می‌توان از بخش تولید کارخانه‌ی خود فیلم تهیه کنید و آن را روی DVD چاپ و رایت کنید و بدست مشتریان خود برسانید تا با کیفیت و روش تولید شما آشنا شوند.

کسانی که در صنعت کسب و کار فعالیت دارند می‌توانند روش و ایده‌های خود را بصورت فیلم آموزشی تهیه کنند و در اختیار مجموعه ما قرار دهند تا آن را بر روی دی وی دی تکثیر نموده و به تعداد دلخواه شما، در اختیارتان بگذاریم.