دی وی دی پرینتیبل بینگو تایوانی ۵ گیگابایتی

مشخصات:

تعداد در هر باکس: ۵۰ عدد 

تعداد در هر کارتن: ۶۰۰ عدد

درجه  محصول: GRADE AA

ساخت کشور: تایوان

توضیحات:

امروز می‌خواهیم در مورد دی وی دی پرینتیبل بینگو صحبت کنیم. همانطور که در فیلم مشاهده می‌کنید، روی کارتن مشخصات را کاملا نوشته. لوگوی بینگو حک شده. DVD-R و نهایت با سرعت ۱۶X می‌توان اطلاعات را داخل آن رایت نمود. محصول کشور تایوان و گرید آن AA می‌باشد. شامل ۱۲ پک ۵۰تایی دی وی دی که در مجموع ۶۰۰عدد دی وی دی بینگو پرینتیبل داخل کارتن موجود می‌باشد. یکی از پک های ۵۰تایی را برمی‌داریم و با دقت روی آن را مشاهده می‌کنیم. همانطور که می‌بینید مشخصات زیر روی آن نوشته شده:

BINGO

۴.۷GB

۱۲۰min

DVD-R

Printable

up to 16x

۵۰pcs

CMC magnetics

made in taiwan

توجه داشته باشید که روی بسته‌ها و کارتن‌های دی وی دی بینگو حجم ۴.۷ گیگابایتی درج شده است اما در واقع زمانی که می‌خواهید اطلاعات مورد نظر را رایت کنید، متوجه می‌شوید که تنها ۴.۳ گیگابایت می‌توان بر روی آن اطلاعات رایت نمایید.

موقع استفاده از دی وی دی باید مراقب باشید که آن را از لبه‌های بیرونی بین انگشتانتان نگه دارید. انگشت‌تان را روی سطح آن قرار ندهید که لک نشود. دی وی دی را در معرض نور خورشید قرار ندهید. جسم سخت یا سنگین بر روی آن قرار ندهید تا آسیب نبیند. اگر روی سطح در باکس دقت کنید، کلمه made in taiwan را مشاهده خواهید کرد.

شرینگ دور تا دور باکس را باز می‌کنیم تا بتوانیم در آن را باز کنیم. مزیت این باکس‌ها محافظت از دی وی دی در مقابل نفوذ آب، گرد و غبار و جلوگیری از خط و خش افتادن روی سطح آن است.

حالا باید در باکس را در جهت خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید تا باز شود. به دلیل پرینتیبل بودن، سطح روی دی وی دی، مثل کاغذ سفید رنگ می‌باشد که این موضوع باعث می‌شود قابلیت چاپ مستقیم بر روی سطح آن را داشته باشد. دور رینگ وسط دی وی دی کلمه bingo 16x حک شده. دی وی دی را می‌چرخانیم و می‌بینیم که از پشت رنگ آن بنفش می‌باشد و دور رینگ هم باز کلمه bingo 16x و کلمه cmc مشخص می‌باشد.

اینکه تا این اندازه این برند در همه جا تکرار شده، اصالت آن را نشان می‌دهد و از تولید جنس تقلبی آن توسط افراد سودجو جلوگیری می‌کند.

امیدوارم از این مقاله استفاده کرده باشید. خدا یار و نگهدارتون باشه. 

برای تهیه دی وی دی پرینتیبل بینگو تایوانی با تخفیف و قیمت مناسب بصورت خرید جزئی پک ۵۰ تایی و یا خرید عمده کارتن ۶۰۰ تایی با مجموعه چاپ سی دی تماس بگیرید.