دی وی دی پرینتیبل بینگو ۴.۷ گیگابایتی
دی وی دی پرینتیبل بینگو تایوانی ۵ گیگابایتی

——————————————————–

مشخصات:

تعداد در هر باکس: ۵۰ عدد 

تعداد در هر کارتن: ۶۰۰ عدد

درجه  محصول: GRADE AA

ساخت کشور: تایوان

توضیحات:

امروز می خواهیم در مورد دی وی دی پرینتیبل بینگو صحبت کنیم. همانطور که در فیلم مشاهده میکنید، روی کارتن مشخصات را کاملا نوشته. لوگوی بینگو حک شده. DVD-R و نهایت با سرعت ۱۶X میتوان اطلاعات را داخل آن رایت نمود. محصول کشور تایوان و گرید آن AA می باشد. شامل ۱۲ پک ۵۰ تایی دی وی دی که در مجموع ۶۰۰ عدد دی وی دی بینگو پرینتیبل داخل کارتن موجود می باشد. یکی از پک های ۵۰ تایی را برمی داریم و با دقت روی آن را مشاهده می کنیم. همانطور که می بینید مشخصات زیر روی آن نوشته شده:

BINGO

۴.۷GB

۱۲۰min

DVD-R

Printable

up to 16x

۵۰pcs

CMC magnetics

made in taiwan

دی وی دی پرینتیبل بینگو تایوانی 5 گیگابایتی

توجه داشته باشید که روی بسته ها و کارتن های دی وی دی بینگو حجم ۴.۷ گیگابایتی درج شده است اما در واقع زمانی که میخواهید اطلاعات مورد نظر را رایت کنید، متوجه میشوید که تنها ۴.۳ گیگابایت میتوان بر روی آن اطلاعات رایت نمایید.

موقع استفاده از دی وی دی باید مراقب باشید که آن را از لبه های بیرونی بین انگشتانتان نگه دارید. انگشت تان را روی سطح آن قرار ندهید که لک نشود. دی وی دی را در معرض نور خورشید قرار ندهید. جسم سخت یا سنگین بر روی آن قرار ندهید تا آسیب نبیند. اگر روی سطح در باکس دقت کنید، کلمه made in taiwan را مشاهده خواهید کرد.

شرینگ دور تا دور باکس را باز میکنیم تا بتوانیم در آن را باز کنیم. مزیت این باکس ها محافظت از دی وی دی در مقابل نفوذ آب، گرد و غبار و جلوگیری از خط و خش افتادن روی سطح آن است.

حالا باید در باکس را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. به دلیل پرینتیبل بودن، سطح روی دی وی دی، مثل کاغذ سفید رنگ می باشد که این موضوع باعث می شود قابلیت چاپ مستقیم بر روی سطح آن را داشته باشد. دور رینگ وسط دی وی دی کلمه bingo 16x حک شده. دی وی دی را می چرخانیم و میبینیم که از پشت رنگ آن بنفش میباشد و دور رینگ هم باز کلمه bingo 16x و کلمه cmc مشخص می باشد.

اینکه تا این اندازه این برند در همه جا تکرار شده، اصالت آن را نشان میدهد و از تولید جنس تقلبی آن توسط افراد سودجو جلوگیری میکند.

امیدوارم از این مقاله استفاده کرده باشید. خدا یار و نگهدارتون باشه. 

برای تهیه دی وی دی پرینتیبل بینگو تایوانی با تخفیف و قیمت مناسب بصورت خرید جزئی پک ۵۰ تایی و یا خرید عمده کارتن ۶۰۰ تایی با مجموعه چاپ سی دی تماس بگیرید.